Domov pro seniory
Opavská 600/45, Bílovec
Dům s pečovatelskou službou
17. listopadu 373/36, Bílovec
Zavolejte nám
+420 556 801 592

Finále projektu „Jedeme v tom společně“

Ve čtvrtek 28. dubna 2017 jsme se sešli, v rámci našeho projektu, naposledy, abychom společně dojeli až do vysněné Paříže. Poslední etapu „závodu“ odstartoval pan Mgr. Jan Vavřík, který byl pořadatelem celého projektu. Spojil se s námi online, poděkoval nám za spolupráci, předal několik cenných informací a poté odstartoval jízdu.

Poslední den

O vítězi celého závodu rozhodoval čas dojetí poslední padesátikilometrové etapy před Paříží. Všichni účastníci závodu šlapali jako o život, aby zadané kilometry ujeli dříve než ostatní zúčastněná zařízení. Během poslední jízdy je povzbuzovali také ostatní klienti domova. Do cíle dojeli v 10 hodin a 13 minut, což na vítězství nestačilo. Umístili jsme se na třináctém místě, ale to nám nevadilo, protože i tak jsme s radostí oslavili ukončení celého projektu. Bylo připraveno pohoštění a nesmělo chybět samozřejmě také šampaňské. Při dobrém jídle a pití jsme zhodnotili celé dvouměsíční snažení našich klientů. Říkali, že to bylo velice náročné, ale také přiznali, že se jim bude stýskat.

IMG_3026

Závěrem malé shrnutí ujetých kilometrů a jiných dat. Společně závodníci z našeho domova ujeli 2423 km za 40 dní, nejvíce kilometrů ujel pan Jiří Gelnar, a to 1041 km. Pan Gelnar se v celkovém pořadí všech účastníků umístil se svými kilometry na šestém místě. Po cestě do Paříže jsme „navštívili“ sedmnáct měst.

Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávené chvíle a za rok na viděnou při dalším virtuálním putování.

IMG_3004